arrows Odborné akce arrowsFÓRUM ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2011 OČEKÁVÁ REKORDNÍ ZÁJEM ÚČASTNÍKŮ!
redakce
číslo:
FÓRUM ČESKÉHO STAVEBNICTVÍ 2011 OČEKÁVÁ REKORDNÍ ZÁJEM ÚČASTNÍKŮ!
Organizátoři nejrespektovanější oborové stavební konference  připravují její  7. ročník (1.3.2011, hotel Olympik Artemis, Praha) s vědomím, že je třeba nejenom šířit inspiraci, nové trendy a inovační postupy, ale především zúčtovat se závěry ročníku 2010.
odeslat odeslat    tisk tisk
Program konference dále přinese impulsy zahraničních odborníků, jejichž trhy mají již úspěšně transformační období za sebou a mohou pomoci svými zkušenostmi eliminovat některé možné chybné kroky. Za účasti představitelů státu se v přímém kontaktu s auditoriem odehraje velká panelová diskuse, jejím leitmotivem budou veškeré možnosti podpory rozvoje stavebního trhu. Registrovat se lze on-line již nyní na www.construction21.czLicence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007