arrows Odborné akce arrows Fórum českého stavebnictví arrows Konference, semináře arrowsFórum českého stavebnictví 2007 nabídne již za měsíc horká témata a řadu vynikajících osobností!
redakce
číslo: 02/07
Fórum českého stavebnictví 2007 nabídne již za měsíc horká témata a řadu vynikajících osobností!
Svaz podnikatelů ve stavebnictví v ČR a poradenská společnost INCOMA Consult finišují s přípravami výročního odborného projektu pod záštitou Evropské federace stavebního průmyslu, který se ve dnech 27. - 28.3.2007 uskuteční v konferenčních prostorách hotelu President v Praze pod názvem Fórum českého stavebnictví 2007.
odeslat odeslat    tisk tisk

Zájem o vývojové trendy českého stavebnictví i problematiku zadávání veřejných stavebních zakázek v zemích EU potvrzuje probíhající registrace účastníků.
V nabitém dvoudenním programu se objeví celá plejáda více než 30 (!) domácích i zahraničních osobností, mj. Nils Lindstedt, Executive Vice President společnosti Skanska Financial Services AB ze Švédska, Carmen Escribano, obchodní ředitelka OHL ze Španělska, prezident Evropské federace stavebního průmyslu Daniel Tardy a její generální ředitel Ulrich Paetzold, z domácích osobností vystoupí např. ministr průmyslu a obchodu ČR Martin Říman, generální ředitel společnosti Stavby silnic a železnic Martin Borovka nebo generální ředitel SKANSKA CZ Zdeněk Burda. Mezi moderátory konference figuruje také populární novinář Václav Moravec z České televize, účast přislíbili i zástupci národních svazů FIEC.

Průběžné informace o této oborové události, včetně programu a on-line registrace, jsou k dispozici na internetové adrese www.construction21.cz
Sekretariát konference Vám nejaktuálnější informace podá na tel. 251 117 521 nebo e-mailu konference@incoma.cz

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007