arrows Soutěže arrowsFOR ARCH Karlovy Vary 2009 v nové karlovarské hale
text: redakce
číslo: 08/09
FOR ARCH Karlovy Vary 2009 v nové karlovarské hale
Regionální stavební výstavou FOR ARCH Karlovy Vary 2009 a výstavou Bydlení, volný čas a životní styl 2009 byla 18. června 2009 slavnostně otevřena a po přestřižení pásky uvedena do provozu Multifunkční hala KV Arena.
odeslat odeslat    tisk tisk

Stavbaři považovali za čest, že první akcí, která se uskutečnila v novém multifunkčním areálu, byl 18. ročník regionální stavební výstavy.
Součástí výstavy byly tradičně soutěže středních průmyslových škol stavebních a soutěže učňů stavebních oborů, dále soutěž a přehlídka o nejlepší stavbu a projekt Karlovarského kraje. Nedílnou součástí je mezinárodní konference Městské inženýrství – v letošním roce s tématem Sportovní stavby a město. Jako další doprovodná akce se konal tenisový turnaj LiaporCup a nechyběla podpisová akce vítězů hokejové extraligy HC Energie.
Výstav se zúčastnilo 104 vystavovatelů a navštívilo je včetně doprovodných programů téměř desetitisíc návštěvníků. Hlavní téma výstav bylo Moderní nízkoenergetická výstavba a Pohodlné a úsporné bydlení.

Vyhodnocené expozice vystavovatelů:

FOR ARCH Karlovy Vary 2009 Cena GRAND PRIX – LUXUSHAUS s.r.o. Karlovy Vary

  • 1. místo: LIAS Vintířov, k.s.
  • 2. místo: PREFA-BETON CHEB spol. s r.o.
  • 3. místo: STASKO plus s.r.o., Karlovy Vary

Bydlení, volný čas a životní styl 2009

  • 1. místo: PROKOP NÁBYTEK s.r.o., Karlovy Vary
Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007