arrows Firemní blok arrowseuroCALC Remote Standard: rozpočtování dostupné pro každého
text a foto: redakce
číslo: 03/09
euroCALC Remote Standard: rozpočtování dostupné pro každého
Firma Callida od 1. března, jako jediná na českém trhu, nabízí novou službu euroCALC Remote Standard. Rozpočtáři a malé stavební firmy mohou využít vzdáleného přístupu k informačnímu a oceňovacímu systému euroCALC 3 prostřednictvím outsourcingu.
odeslat odeslat    tisk tisk

Podobně jako firma v současné době platí měsíční poplatky za telefon nebo připojení k internetu, může za měsíční paušál pracovat vždy s nejnovější verzí systému euroCALC 3 s nejnovějšími daty odkudkoliv a kdykoliv přes internet. Nemusí počítat s počáteční investicí do zakoupení licencí systému, může lépe rozložit náklady a rychleji zvýšit svůj zisk. Přístup ke službě euroCALC Remote Standard je neomezený po 24 hodin denně. Uživateli postačí pouze počítač a připojení na internet s minimální rychlostí 2Mbps, provoz a správu aplikace řeší firma Callida. Službu podporují operační systémy Windows (XP, Vista) i další systémy (Linux/Unix, Mac atd.).
Služba je určena především rozpočtářům – fyzickým osobám a menším firmám. Větším stavebním společnostem bude lépe vyhovovat služba euroCALC Remote Private, která je připravena řešit individuální požadavky na využití systému. Studenti využívají službu euroCALC Remote Student bezplatně.
Služba euroCALC Remote Standard zahrnuje:

 • plné užívání licence systému euroCALC 3 – sestava Enterprise;
 • oceňovací databázi SCI-Maxi se skladbou ve vždy aktuální cenové úrovni (určenou pro čtení);
 • standardní nastavení uživatelského rozhraní, tiskových a exportních šablon;
 • přístup registrovaného subjektu k vlastní databázi zakázek;
 • pravidelné zálohy databáze zakázek.

euroCALC 3 

Software: euroCALC 3 – sestava Enterprise
Pro své vlastnosti a nástroje je euroCALC 3 bezkonkurenčním informačním a oceňovacím systémem na českém trhu v oblasti oceňování staveb. Je určený zejména pro sestavení rozpočtu stavebních zakázek a komfortní kalkulaci nákladů. Sestava nabízí také řešení pro čerpání rozpočtu, tvorbu poptávek či práci s rozpočtovými ukazateli, export do souboru XLS, načítání položek ze souboru XLS a mnoho dalších funkcí nezbytných pro rychlé a efektivní oceňování stavebních zakázek.

Data – sestava SCI-Maxi se skladbou
Datová základna SCI-Maxi je určena především pro oceňování staveb pozemního stavitelství, obsahuje katalogy stavebních prací, materiálů a agregovaných položek.

Uživatelská podpora
Zřízení služby obsahuje i třídenní odborný kurz euroCALC Beginner pro snadné a rychlé využití systému euroCALC 3 pořádaný v sídle společnosti Callida. Uživatelská podpora je zajištěna prostřednictvím konzultací s oddělením péče o zákazníky elektronickou poštou a pomocí systému vzdálené pomoci.

Deset PRO službu euroCALC Remote Standard:

 1. služba dostupná pro každého;
 2. rychlé zřízení služby (do 48 hodin v pracovních dnech po zaplacení poplatku za zřízení služby);
 3. přístup kdykoliv a odkudkoliv (z firmy, z domova, na cestách…) prostřednictvím internetu;
 4. nejnovější verze informačního a oceňovacího systému euroCALC;
 5. nejnovější cenová úroveň datových souborů (bez nákladů na aktualizaci);
 6. nulové investiční náklady do pořízení či aktualizace hardware či software;
 7. bez starostí o provoz a správu aplikace;
 8. bez starostí o zálohování zakázek;
 9. zabezpečený přístup;
 10. rozložení nákladů – úhrada služby formou pravidelných měsíčních poplatků;

Zabezpečení služby
Všechny servery jsou chráněny bránami Firewall s celou řadou pokročilého nastavení a technologiemi, které šifrují citlivá data na discích. Zároveň je využíváno nejnovějších kryptografických standardů. Servery jsou umístěny v zabezpečených prostorách a vybaveny záložním zdrojem, generátorem a klimatizací a jsou pod stálým 24hodinovým dohledem s kamerovým systémem a alarmem. Servery jsou připojeny k páteřní síti internetu, kde přenos dat není omezen.
Rychlá, snadná, dostupná a bezpečná služba euroCALC Remote Standard splňuje všechny parametry progresivní metody outsourcingu s uživatelským komfortem a snižováním nákladů firmy.

Více informací na:
www.callida.cz
www.rozpoctovani-online.cz

euroCALC 3

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007