arrows Informační servis arrowse-Weber 2018
text redakce
číslo:
e-Weber 2018
Weber, výrobce a dodavatel špičkových stavebních materiálů, připravil a inovoval celou řadu online komunikačních aktivit. Weber nově představuje e-informace, e-návody a e-kontakty. Cílem je být stále na blízku svým zákazníkům, aby měli stále při ruce praktické a aktuální informace, návody a kontakty, nejen o široké škále výrobků Weber.
odeslat odeslat    tisk tisk

Absolutní novinkou je oblíbená a stavební veřejností osvědčená příručka – nyní online: www.e-radce.cz
Nabízí intuitivní ovládání, s možností listování i tisku, vyhledávání dle klíčových slov, názvů nebo čísel výrobků.  Jako bonus je zde obsažena i galerie videí Weber.

Naleznete zde návodové listy vytipovaných nejčastějších závad, kde je nejen problém popsán, ale i systémově vyřešen. Obsaženy jsou zde veškeré výrobky, které Weber v letošní stavební sezóně nabízí, včetně návodů k použití a technických parametrů. Vyzkoušejte rozšířené e-kontakty weber.

Už jste vyzkoušeli poptávkový portál www.poptej-weber.cz?
Z celého portfolia výrobků Weber byly pečlivě vybrány nejoblíbenější a nejzákladnější
výrobky, které máte možnost si předobjednat u  vybraného prodejce stavebnin.
Zde si zákazník dohodne termín, způsob dodání a vše co mu vyhovuje.

Veškeré online aktivity jsou združené v mobilní smart aplikaci do všech mobilních zařízení. Aplikace Weber CZ je zdarma ke stažení na Google play a App Store.
Obsahuje rychlý přehled výrobků, problémy a řešení, vzorníky barev materiálů, kontakty na nejbližšího technického poradce nebo i nejbližšího prodejce v okolí – buď dle polohy
zákazníka nebo dle PSČ.

Pro zimní období je opět nachystáno weberškolení 2018 pro realizační firmy,  obsluhy stavebnin a odbornou veřejnost, na která je možnost přihlásit se i online: www.profiklub.cz/skoleni/
Cílem těchto teoretických i praktických školení je zvýšení úrovně znalostí, poskytnutí praktických a aktuálních rad, seznamování s moderními materiály a trendy v oblasti stavebnictví.

Další aktivity weber  online aplikací a webových stránek:
www.profiklub.cz - sdružení zákazníků Weber, uživatelů výrobků, přátel a dalších spřízněných duší. Klub je otevřen všem stavebním profesím.
www.weber-panel.cz - přináší aktuální informace nejen ze světa dotací. Je určen pro projekce, bytová družstva a všechny další zájemce o kvalitní bydlení
You tube Weber CZ  - videa a názorné postupy stavbeních řešení
webercolor design -  barevné ztvárnění domu z fotografie či plánů v několika snadných krocích
weberarchitekt – pro vyzkoušení barevných kombinací fasády a prvků domu na již připravených typech domů
weber CZ – oficiální domovská stránka Weber, nejaktuálnější dění ze světa Weber

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007