arrows Firemní blok arrowsDifúzně otevřené lepidlo pro moderní dýchající konstrukce
redakce
číslo:
Difúzně otevřené lepidlo pro moderní dýchající konstrukce

· Difúzně otevřené lepidlo pro moderní dýchající konstrukce
Pro omítkové a zateplovací systémy, včetně komplikovaných souvrství, nabízí firma Knauf unikátní typ lepící a armovací stěrky ? UNIRITMO. Tato stěrka podle všeho najde uplatnění především u difúzně otevřených zateplovacích systémů.
odeslat odeslat    tisk tisk

Kromě toho je UNIRITMO vhodná rovněž pro lepení a armování dřevovláknitých desek, nebo pro lepení EPS a minerálního izolantu. Velkou výhodou UNIRITMA je, že extrémně vysoká paropropustnost tohoto materiálu (? = 11) neuzavře zdivo. Naopak mu umožňuje plynule vydýchat nejen zbytkové, ale i v průběhu užívání vzniklé vlhkosti, přičemž se nezhorší vlastnost izolantu a nedojde k jeho tepelně-technické degradaci. Na nejkritičtějším místě ? ve spoji izolantu a stěrky - nebude docházet ke zvýšeným tlakům vodní páry a přebytečná vlhkost snadno vyjde z konstrukce. Tyto unikátní vlastnosti jsou u UNIRITMA dány použitou speciální vysoce jakostní chemií a čistě minerálním křemičitým plnivem s kontrolovanou jemnozrnnou granulometrií. Další předností UNIRITMA je možnost strojní aplikace. To je výhoda pro zpracovatele, který uspoří jednu pracovní sílu (míchání lepidla). Navíc strojně připravené lepidlo neobsahuje žádné nerozmíchané hrudky, žádné zaschlé zbytky z okrajů míchacího vědra, a jeho konzistence je po celou dobu armování povrchu izolantu rovnoměrná. UNIRITMO je k dostání v 25 kg balení.

 


KNAUF Praha, spol. s r. o., (ČSN EN ISO 9001, ČSN EN ISO 14001, ČSN EN OHSAS 18001)
působí na českém trhu v oblasti výroby a prodeje sádrokartonových stavebních systémů a materiálů od roku 1992. Sádrokartonové stavební desky a nosné profily jsou od roku 1994 vyráběny v závodě KNAUF Počerady a jsou distribuovány do sítě smluvních prodejců po celé České republice. Výroba sádrokartonových desek KNAUF je zařazena do ekologického programu, který významným způsobem replica tag heuer přispívá ke zlepšení životního prostředí. Společnost KNAUF distribuuje na trh také příslušenství nezbytné k realizaci jednotlivých systémů příček, podhledů a podlah, ale také tzv. hobby program, tzn. širokou škálu výrobků stavební chemie. Dominantní postavení si KNAUF udržuje také na trhu suchých maltových směsí, kde patří mezi největší výrobce těchto produktů. Svědčí o tom bohatý výrobní program od zdicích malt a štuků, po betony, spárovací hmoty a lepidla. Výrobní sortiment je doplněn odborným poradenstvím, samozřejmostí je dokonalý servis, prodej náhradních dílů, stejně jako odborné zaškolení.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
tip: insurance working capital
© 2007