arrows Firemní blok arrowsDeveloper ECM se přestěhoval do nejvyšší budovy v České republice
text, foto: ECM
číslo:
Developer ECM se přestěhoval do nejvyšší budovy v České republice
19. května 2008 (Praha) Developerská společnost ECM se přestěhovala do CITY Toweru, nejvyšší budovy v České republice. Firma bude v projektu, jehož je zároveň vlastníkem, působit na ploše okolo 3 000 m2.
odeslat odeslat    tisk tisk

Do nového sídla se během uplynulého víkendu přestěhovali všichni zaměstnanci. Budou pracovat na 3 patrech. Dceřiná společnost ECM Facility zůstává i nadále v budově CITY Empiria.
„Naše firma se rozrůstá, nabíráme stále více zaměstnanců. A pro stávající i budoucí expanzi jsme potřebovali více prostoru,“ říká Miroslav Deneš, personální ředitel ECM a dodává: „Nové prostory v podobě open-space nám také pomohou k plynulejší integraci zaměstnanců a otevřenější komunikaci uvnitř firmy.“
Volné kanceláře v CITY Empiria jsou po přemístění ECM již plně pronajaté. Stěhují se do nich jak stávající nájemníci budovy, kteří rozšiřují své prostory, tak nové společnosti, jakou je například pobočka největší celosvětové sítě specializovaných sportovních obchodů Intersport ČR.
CITY Tower, který je se svými 109 metry nejvyšší budovou v České republice, nabízí v rámci 27 nadzemních a 3 podzemních podlažích více než 44 000 m2 kancelářské plochy, 490 m2 obchodních ploch a 1 100 m2 skladovacích prostor. Ve 27. patře bude otevřena restaurace s jedinečnou výhlídkou na Prahu. Budova je vybavena 18 výtahy. Nejrychlejší dosahují rychlosti až 6 metrů za sekundu.
Stěhováním společnosti do nových prostor také dochází ke změně dodavatelské a fakturační adresy. Sídlo společnosti je nyní Hvězdova 1716/2b, 140 78, Praha 4-Nusle.
ECM doposud sídlila v budově CITY Empiria, v bývalé budově Motokovu, kterou developer také zrekonstruoval. Obě budovy patří do projektu CITY, který nyní vyrůstá na Pankrácké pláni na Praze 4.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007