Každé odvětví se čas od času ocitne v těžké situaci a české stavebnictví v ní nejen s ohledem na průzkumy a analýzy předních poradenských společností objektivně již řadu měsíců je.

" lang="cs" xml:lang="cs" />

arrows Informační servis arrows Kalendář akcí arrowsČeské stavebnictví se chystá na velké změny a klíčové fórum
Text: Redakce
číslo:
České stavebnictví se chystá na velké změny a klíčové fórum

Každé odvětví se čas od času ocitne v těžké situaci a české stavebnictví v ní nejen s ohledem na průzkumy a analýzy předních poradenských společností objektivně již řadu měsíců je.

odeslat odeslat    tisk tisk

Takový marasmus ale nemůže trvat věčně a namísto neustálého omílání momentálního nezdaru je potřeba se začít soustředit na chvíle, kdy se stavební obor v ČR opět nadechne k prosperitě. V takové chvíli by bylo vůbec největší chybou opakovat staré chyby. O tom všem budou jeho velcí, střední i menší reprezentanti diskutovat na jubilejním 10. ročníku Fóra českého stavebnictví, které se uskuteční v úterý 4. března 2014 v Praze. Organizátoři očekávají několik set profesionálů.
 
Schopnost vidět v nejistých časech příležitost

Dopolední program nabídne inspirace z trhů, kde stavbaři dokázali úspěšně zvládnout nejistotu a krizi odvětví, nabídne příklady z Německa, Skandinávie a dalších států. Zazní i politická diskuze a uvidíme, zda bude mít konečně nová garnitura politiků stabilní dlouhodobou koncepci rozvoje s vazbou na investice do stavebnictví. Účastníci se mohou rovněž těšit na fórum investorů a dodavatelů, kteří budou diskutovat nad tím, zda není současná image stavebnictví také výsledkem nefungující spolupráce účastníků výstavby – investora, projektanta, dodavatele. Po obědě budou probíhat paralelní workshopy a networking, v souvislosti s výročím akce chystají organizátoři řadu překvapení.
 
Přijďte prosadit svůj názor na Fóru českého stavebnictví!

Fórum českého stavebnictví 2014
Jubilejní 10. ročník
Kdy: 4. 3. 2014
Kde: Clarion Congress Hotel Prague
www.construction21.cz

 

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
© 2007