arrows Soutěže arrows Materiály arrowsCertifikované kabelové a potrubní průchodky chrání vás i vaše investice
text: redakce
číslo: 04/2011
Certifikované kabelové a potrubní průchodky chrání vás i vaše investice
Společnost Roxtec vyvíjí, vyrábí a dodává kompletní řešení těsnění pro kabely a trubky již od roku 1990. Naši zákazníci pocházejí ze širokého spektra průmyslových odvětví s rozdílnými potřebami a nároky na těsnění. Produkty Roxtec nacházejí uplatnění v mnoha tržních segmentech, jako jsou energetika, průmyslová výroba, telekomunikace a v neposlední řadě i stavebnictví, které v současné době hraje čím dál tím důležitější roli v segmentovém portfoliu firmy Roxtec.
odeslat odeslat    tisk tisk

Naše průchodky jsou doporučeny pro těsnění kabelů a trubek ve všech typech budov. Vhodné řešení lze snadno stanovit v raném stádiu návrhu projektu, ale lze je použít také ve stávajících instalacích. Náš patentovaný systém Multidiametr™ představuje řešení založené na gumových modulech s odstranitelnými vrstvami. Umožňuje perfektní utěsnění bez ohledu na vnější rozměry kabelu nebo trubky. Se značkou Roxtec získáte certifikovanou ochranu před vodou, plynem a ohněm. Ochranu své investice můžete zvýšit také použitím verzí pro aplikace ATEX/Ex a EMC. Naše produkty byly testovány a schváleny uznávanými certifikačními autoritami. To dovoluje našim produktům hrát klíčovou bezpečnostní roli v jakýchkoli budovách.
Rámy mohou být zasazeny nebo přivařeny do jakékoliv konstrukce, vloženy do předvrtaných děr, nebo přišroubovány k povrchu. Naše řešení umožňují rychlou a čistou instalaci. To znamená několik málo součástí, minimální logistiku a žádné chemikálie na místě. Úhledné uspořádání kabelů umožňuje efektivní využití plochy, zaručuje snadnou kontrolu a snižuje riziko lidských chyb. Těsnění mohou být opakovaně otevírána, díky čemuž je údržba velice snadná.

  • Provozní spolehlivost.
  • Certifikovaná ochrana.
  • Vytvoření záložních kapacit bez dodatečných nákladů.
  • Jednoduchost projekce a plánování.
  • Patentovaná technologie „Multidiameter™”.


www.roxtec.cz

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
tip: insurance working capital
© 2007