arrows Firemní blok arrowsCementotřísková deska CETRIS AKUSTIC
text: redakce
číslo: 10/08
Cementotřísková deska CETRIS AKUSTIC
odeslat odeslat    tisk tisk

Společnost CIDEM Hranice, a.s., divize CETRIS uvedla od 1. června 2008 na trh nový typ cemenototřískové desky CETRIS® AKUSTIC. Cementotřísková deska CETRIS® AKUSTIC je vyráběna opracováním (vyvrtáním pravidelných otvorů o průměru 12 mm) základního typu desky CETRIS® BASIC. Základní rozměr desky je 1250x625 mm, tloušťka 8 mm a 10 mm. Povrch desky je hladký, cementově šedivý (bez povrchové úpravy). Vrtáním pravidelných otvorů je kromě stávajících vysokých mechanických parametrů dosaženo i zlepšení akustických vlastností. CETRIS® AKUSTIC slouží jako pohltivý akustický obklad, především do sportovních zařízení, prostor s proměnlivou teplotou a vlhkostí, objektů se specifickými požadavky.
Zabudováním cementotřískové desky CETRIS® AKUSTIC do systému obkladu stěny nebo podhledu (pod stropní nebo střešní konstrukcí) spolu s nosnou konstrukcí, akusticky relojes de imitacion účinnou textilií a vloženou minerální vlnou lze dosáhnout nejen esteticky zajímavého, ale i funkčního obkladu, který se příznivě podílí na pohlcování zvuku ve vnitřních prostorách a zlepšuje prostorovou akustiku.
Kompletní informace o cementotřískových deskách CETRIS® AKUSTIC najdete na www.cetris.cz.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007