arrows Firemní blok arrowsBezpečnostní dveře NEXT s klíčem i bez
text a foto: redakce
číslo: 05/09
Bezpečnostní dveře NEXT s klíčem i bez
Hlavním úkolem bezpečnostních dveří je vytvořit obtížně překonatelnou překážku nezvaným hostům na vstupu do našeho objektu.
odeslat odeslat    tisk tisk

Stále důležitější součástí dotvářející celkové pojetí interiéru a exteriéru je i samotný design dveří a jeho prvky viditelné zvenčí a zevnitř. Nepřehlédnutelným detailem jsou například obvodové lišty z broušeného nerezu, které poskytují dveřím maximální odolnost a dlouhou životnost. Samostatnou kapitolou jsou repliky historických dveří, které skrývají plnohodnotné bezpečnostní jádro NEXT a umožní řešení bezpečnosti v památkově chráněných objektech.
Vysoká odolnost dveří NEXT je dána ocelovou konstrukcí, oboustranným pancéřováním, až dvacetipětibodovým uzamykacím systémem a speciálními kalenými kryty zámků. Dveře jsou standardně ovládány bezpečnostními vložkami EVVA, které jsou odolné proti všem známým způsobům překonání. Všechny modely dveří splňují zákonem stanovený standard pro požární odolnost. K dispozici je i úprava s certifikovanou kouřotěsností. Vysoký útlum zvuku je dosažen díky kvalitní zvukové izolaci. Bez problémů je také uplatnění dveří v exteriéru, vydrží totiž i nejnáročnější povětrnostní podmínky.
Moderní doba si ale kromě designu žádá a přináší propojení pasivní bezpečnosti ocelových dveří s aktivními prvky elektronické ochrany ? tzv. mechatroniku. Otevírání dveří pomocí karet nebo čipů a jejich přímé propojení s docházkovým systémem je dnes již samozřejmostí ve většině kancelářských budov. Tyto systémy vytlačují stále populárnější biometrické čtečky otisku prstu, které ve spojení s motorovou vložkou zamykají a odemykají dveře automaticky bez použití klíče. Takové ovládání bezpečnostních dveří není jen doménou komerčních replique rolex prostor, ale stále více proniká do bytů a domů. Výhody jsou zřejmé ? nelze ztratit klíče, nikdy nezapomenete zamknout a máte detailní přehled o pohybu v objektu. Rovněž odebrání ?klíčů? je otázkou několika sekund, aniž byste přitom museli danou osobu shánět.
Nezbytnou součástí každého výrobku jsou i související služby. Společnost NEXT nabízí bezplatné technické konzultace, nonstop servis v celé ČR, certifikovanou montáž, expresní dodávky do 24 hodin, garantovanou bezúhonnost zaměstnanců a zejména 19 let zkušeností v oboru. Samozřejmostí, výhodou a jistou zárukou dveří NEXT je díky dobrým zkušenostem poskytovaná výrazná sleva u Allianz pojišťovny na pojištění majetku.

Bezpečnostní dveře NEXT

Bezpečnostní dveře NEXT

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007