arrows Firemní blok arrowsBaumit sází na zdravé bydlení
text: redakce
číslo: 03/10
Baumit sází na zdravé bydlení
V lednu se v německém Oberstdorfu konal 26. ročník stavebního kongresu, pořádaného společností Baumit. Jedno z nejinspirativnějších témat pro české stavební firmy a experty představovalo zdravé bydlení.
odeslat odeslat    tisk tisk

V Německu Baumit uvedl na trh řadu produktů Naturline, jejichž použití při výstavbě zaručuje zdravotně nezávadný interiér.

Situace v ČR je trochu jiná a téma zdraví je zde stále ještě v plenkách. „Prozatím jsme soustředili většinu úsilí na úspory energie. Nicméně téma zdraví bude čím dál tím důležitější. V současnosti nabízíme řadu sádrových interiérových omítek, které regulují vlhkost. V rámci izolačních systémů nabízíme prémiové řešení Baumit Open nebo Baumit Multipor. Tyto systémy jsou maximálně prodyšné a nedochází u nich k typické kondenzaci vody na styku jednotlivých vrstev izolačních systémů,“ vysvětluje marketingový ředitel Baumit spol. s r.o., Ing. Tomáš Fendrych.

Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007