arrows Firemní blok arrowsAutodesk: nový web pro zákazníky AutoCAD LT
text: redakce
číslo: 11-12/08
Autodesk: nový web pro zákazníky AutoCAD LT
Společnost Autodesk spustila nový webový server pro české a slovenské zákazníky zajímající se o AutoCAD LT, celosvětově nejprodávanější aplikaci pro přesné rýsování ve 2D.
odeslat odeslat    tisk tisk
Společnost Autodesk spustila nový webový server pro české a slovenské zákazníky zajímající se o AutoCAD LT, celosvětově nejprodávanější aplikaci pro přesné rýsování ve 2D. Nový web s komplexními informacemi o produktu AutoCAD LT je k dispozici na adrese www.autocadlt.cz. Tento webový server poskytuje zevrubné informace o vlastnostech a výhodách produktu AutoCAD LT, o možnostech licencování a upgradu, přístup ke zkušebním verzím a seznam doporučených prodejců aplikace AutoCAD LT. Nabízí také multimediální prezentace různých funkcí tohoto produktu.
?Věříme, že jak zákazníci, kteří se zajímají audemars piguet replica o CAD software, tak stávající uživatelé ocení, že na tomto webu najdou všechny potřebné informace pro nákup aplikace AutoCAD LT nebo upgrade na nejnovější verzi,? řekl Petr Pánek, Autodesk Open Channels Manager pro region CHS.
AutoCAD LT je praktické řešení pro návrháře, kteří potřebují plnou kompatibilitu s nativním formátem DWG bez 3D funkcí a vyspělých možností přizpůsobení. Zvyšuje efektivitu prostřednictvím inovovaného uživatelského rozhraní, které urychluje rutinní úkoly.Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007