arrows ČKAIT, ČSSI, SPS v ČR arrows20. výročí Inženýrské komory (ČKAIT) III. díl - činnost OK ČKAIT (1992-1994)
Hana Dušková
Hana Dušková
číslo: 01/2012
20. výročí Inženýrské komory (ČKAIT) III. díl - činnost OK ČKAIT (1992-1994)

· Fotografie z debaty konané v zasedací místnosti budovy ČKAIT v Sokolské ulici dne 15. listopadu 2011. Zleva: Ing. Václav Mach, Ing. Miroslav Loutocký, Ing. Bohumil Pech, Ing. Martin Mandík, Ing. Anežka Najdekrová, Ing. Svatopluk Zídek, Ing. Bohumil Rusek,
Třetí díl seriálu, mapujícího hlavní události dvacetiletého období činnosti České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (ČKAIT), představí etapu zahájení činnosti oblastních kanceláří ČKAIT (OK ČKAIT) v prosinci 1992. Zabývat se bude také závěry z prvních valných hromad oblastí, konaných v listopadu a prosinci roku 1993 a vazbami autorizační rady ČKAIT na jednotlivé oblastní kanceláře v rámci zkušebního procesu.
odeslat odeslat    tisk tisk

Účast v debatě zabývající se výše uvedenou problematikou, z níž prezentujeme nejzajímavější výstupy, přijali tito odborníci ? reprezentanti oblastních kanceláří České komory autorizovaných inženýrů a techniků činných ve výstavbě (OK ČKAIT): Ing. Matylda Dufková, první přednostka OK ČKAIT Zlín; Ing. Miroslav Loutocký, tajemník Regionální sekce ČKAIT Brno; Ing. Václav Mach, první předseda ČKAIT; Ing. Martin Mandík, přednosta OK ČKAIT Ústí nad Labem od jejího založení doposud a člen představenstva ČKAIT od 1. řádných voleb; Ing. Vlastimil Moucha, první přednosta OK ČKAIT Pardubice; Ing. Miroslav Najdekr, CSc.,Swiss Replica Watches předseda autorizační rady ČKAIT a první přednosta OK ČKAIT Olomouc; Ing. Anežka Najdekrová, od založení OK ČKAIT Olomouc výkonná zástupkyně přednosty, poté přednostka OK ČKAIT doposud; Ing. Jindřich Pater, místopředseda ČKAIT od jejího založení doposud; Ing. Bohumil Pech, první přednosta OK ČKAIT Liberec; Ing. Bohumil Rusek, první přednosta OK ČKAIT Hradec Králové a místopředseda ČKAIT v letech 1992?2008; Ing. Jiří Schandl, první přednosta OK ČKAIT České Budějovice; Ing. Michael Trnka, CSc., přednosta OK ČKAIT Praha a Středočeský kraj od roku 1994 do roku 1999, kdy se stal přednostou Ing. Jaroslav Machek, a poté od roku 2005 doposud; Ing. Svatopluk Zídek, první přednosta OK ČKAIT Karlovy Vary doposud a člen představenstva ČKAIT od jejího založení.

Celý článek naleznete v archivu čísel (č. 01/2012).
Licence Creative Commons

www.casopisstavebnictvi.cz podléhá licenci Creative Commons
Uveďte autora | Neužívejte dílo komerčně | Nezasahujte do díla 3.0 Unported
.

RSS
Líbí se nám: Insurance working capital. Vše o stavbách a architektůře najdete na 4stav.cz. Použité stroje jako brusky, lisy a jiné naleznete na AKKstroje.cz. Studijní materiály nejen o stavebnictví, ale i strojírenství a zeměpis najdete na Škola, studium, wiki. Pomozte klikem, udělejte dobrou věc a přečtěte si v magazínu nejen o životním stylu.
© 2007